Kontakt

Show rom messeutstyr

Kontaktskjema

For å ta kontakt med oss, benytt kontaktskjemaet her eller kontaktinformasjonen under. All informasjon er kun til internt bruk og vil ikke bli solgt videre til en tredje part. Alle feltene merket med * MÅ fylles ut!

Ansatte

Tom W. Ognedal

Daglig leder

Telefon: 92061961
E-post: tom@markbric.no

Kirsten Bülow Lilleng

Salg/administrasjon

Telefon: 98260195
E-post: kirsten@markbric.no

Roar Thoresen

Design

Telefon: 98260197
E-post: roar@markbric.no

Ute Schroeter

Produksjon/Design

Telefon: 98260198
E-post: ute@markbric.no

Sture Fransson

Lager/produksjon

Telefon: 98260198
E-post: sture@markbric.no

Gudmundur Sigurdsson

Tekstil Produksjon

Telefon: 98262505
E-post: gudmundur@markbric.no

Oskar Larsson

Lager / Salg

Telefon: 98260194
E-post: oskar@markbric.no